Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
135 - nauczyciel - fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/21/1583
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć z dziećmi w oparciu o zalecenia i potrzebie kształcenia specjalnego i diagnozę własną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: fizjoterapia, rehabilitacja ruchowa
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Radom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa Centrum

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w...

dzisiaj

Nauczyciel na kierunku Terapeuta uzależnień

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Tarnów

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

dzisiaj

Nauczyciel na kierunku Terapeuta uzależnień

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...