Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
136 - opiekun warsztatów terapii zajęciowej(stolarstwo)
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/21/0479
OBOWIĄZKI:
opiekun warsztatów terapii zajęciowej(stolarstwo)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Norlandia Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Olsztyn - Sielska

Oczekujemy: wykształcenia kierunkowego (lub ostatniego semestru studiów) - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna doświadczenia w pracy z dziećmi ciepła i empatii w kontaktach z dziećmi zorganizowania

wczoraj

135 - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Lokalizacja: mazowieckie / Radom

do uzgodnienia Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wczoraj

136 - nauczyciel języka angielskiego

prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi zdrowymi oraz niepełnosprawnymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne