Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/8352
OBOWIĄZKI:
przygotowanie i prowadzenie zajęć języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, nauczyciel, doświadczenie zawodowe min. 1 rok jako nauczyciel języka hiszpańskiego, umiejętności: nauczanie języka, dobry kontakt z dziećmi, znajomość metody naturalnej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie