Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Nauczyciel biologii
Miejsce pracy: Boruszyn
Numer: StPr/21/0721
OBOWIĄZKI:

nauczanie biologii w klasach 4-8 szkoły podstawowej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: kwalifikacje do nauczania biologii w szkole podstawowej

Miejsce pracy:

Boruszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel na kursie Towaroznawstwo zielarskie

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie /

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

wczoraj

Nauczyciel na kursie Towaroznawstwo zielarskie

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie /

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

wczoraj

Nauczyciel na kursie Towaroznawstwo zielarskie

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: lubuskie /

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...