Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Nauczyciel chemii
Miejsce pracy: Hażlach
Numer: StPr/21/1034
OBOWIĄZKI:
nauczanie chemii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kwalifikacje do nauczania chemii

Miejsce pracy:

Hażlach


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: podlaskie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: podkarpackie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: pomorskie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...