Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Miejsce pracy: Jasienica Dolna
Numer: StPr/21/2008
OBOWIĄZKI:
Obowiązki wynikające z karty nauczyciela i prawa oświatowego. Wymiar czasu pracy 24/22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne - edukacja przedszkolna, obowiązkowość, solidność, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Jasienica Dolna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie