Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Miejsce pracy: Wolibórz
Numer: StPr/21/1456
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie obowiązków wynikajacych z charakteru pracy nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, wykonywanie innych polecen Dyrektora Szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Wolibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku