Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Nauczyciel etyki
Miejsce pracy: Łysomice
Numer: StPr/21/0905
OBOWIĄZKI:
nauczanie etyki w szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, specjalizacja: etyka

Miejsce pracy:

Łysomice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

268 - 313 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel kształcenia zintegrowanego

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Wawer

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi realizowanie programu dydaktycznego przeprowadzanie zajęć edukacyjnych oraz realizacja programu wychowawczego szkoły Jeśli: posiadasz dyplom ukończenia wyższych studiów magisterskich kwalifikacje pedagogiczne jesteś...

dzisiaj

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Mięcierzyn

realizacja podstawy programowej z historii i wiedzy o społeczeństwie Wymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel historii i społeczeństwa w szkole podstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: wymiar czasu pracy: 11/22 praca...

dzisiaj

Nauczyciel / Korepetytor

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja: podlaskie / Białystok, Łomża, Suwałki

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ...