Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Nauczyciel fizyki
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3017
OBOWIĄZKI:

- zgodnie ze stanowiskiem - praca w ramach 5/18 etatu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: FIZYKA
Uprawnienia: UPRAWNIENIE: PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE


Wymagania inne:

kierunek wykształcenia: Fizyka

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 836,11 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Podobne oferty

2022-06-27

Nauczyciel na kierunku Technik Sterylizacji Medycznej

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Wałbrzych

Aplikuj, jeśli posiadasz: Wykształcenie kierunkowe Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu Przygotowanie pedagogiczne Sumienność Rzetelność Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i...

2022-06-27

Nauczyciel na kierunku Technik Ochrony Osób i Mienia

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: lubelskie / Puławy

Aplikuj, jeśli posiadasz: Wykształcenie kierunkowe Kwalifikacje uprawniające do nauczania danego przedmiotu Przygotowanie pedagogiczne Sumienność Rzetelność Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i...

2022-06-27

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: małopolskie / Wieliczka

Organizacja i realizacja programu w oddziale dzieci 3-4 latków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Poziom wykształcenia: ostatni rok studiów kierunkowych lub licencjackich, albo ukończone studia ze stopniem...