Edukacja i nauczanie

Nauczyciel fizyki

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Sobolew
Numer: StPr/22/0488
OBOWIĄZKI:
Nauka w szkole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizyka

Miejsce pracy:

Sobolew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel Wspomagający

Firma: International Trilingual School of Warsaw

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: wsparcie nauczyciela w prowadzeniu terapeutycznych zajęć grupowych dla dwójki uczniów wymagających wsparcia wsparcie dzieci w trakcie zajęć grupowych realizacja indywidualnych celów dziecka przygotowywanie pomocy...

wczoraj

Nauczyciel Historii

Lokalizacja: pomorskie /

Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z historii w klasach 4-8 prowadzenie zajęć z WOS w klasach 8 przygotowywanie uczniów do konkursów przedmiotowych Oczekujemy: wykształcenie wyższe, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć...

wczoraj

Lokalizacja: lubelskie /