Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Nauczyciel fizyki
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/22/0420
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z fizyki. Praca wymiarze 12/18. Praca od 20.04.2022 do 24.06.2022. Praca od 08:00 do 12:35 Wynagrodzenie wg.stawki zgodnej ze stopniem awansu zawodowego 1965,96zł wyn. zasadniczego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe na kierunku fizyka z przygotowaniem pedagogicznym.

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 965,96 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie