Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej
Miejsce pracy: Krzesławice
Numer: StPr/21/0848
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć dydaktycznych w klasach od 1 do 8.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Filologia angielska
Uprawnienia: kurs przygotowania pedagogicznego

Miejsce pracy:

Krzesławice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel Przedszkola

Firma: Norlandia Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Nieporęt

Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne chęć rozwoju zawodowego

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym czynności pielęgnacyjne współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich...

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w...