Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Lipiny
Numer: StPr/21/4429
OBOWIĄZKI:

Poszukiwany nauczyciel z tytułem magistra filologii angielskiej do prowadzenia zajęć w oddziałach przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Umowa tylko na zastępstwo do czerwca 2022 bez możliwości przedłużenia na kolejny rok szkolny. Najchętniej widziane oferty osób z dużym doświadczeniem w pracy z tą grupą wiekową. Ze względów organizacyjnych istnieje konieczność dostosowania kandydata do czasu pracy oferowanego przez placówkę. Wymagany własny transport ponieważ szkoła znajduje się na terenie wiejskim. Oferty proszę przesyłać na adres: sekretariat@splipiny.pl

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Lipiny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 818 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi