Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Gawrzyjałki
Numer: StPr/21/0614
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć lekcyjnych z j. angielskiego w klasach IV-VIII
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: filologia angielska
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Gawrzyjałki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel / Korepetytor

Firma: Superprof

Lokalizacja: wielkopolskie / Poznań

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

dzisiaj

Nauczyciel / Korepetytor

Firma: Superprof

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...

dzisiaj

Nauczyciel / Korepetytor

Firma: Superprof

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia prywatnych lekcji z wielu dziedzin, w tym: nauki ścisłe, sztuka, języki, zdrowie, fitness i wiele więcej. Superprof jest odpowiedni dla nauczycieli na wszystkich poziomach nauczania,...