Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Nauczyciel języka obcego / native speaker
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0510
OBOWIĄZKI:
Nauczanie języka angielskiego, konsultacje językowe i tłumaczenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe - 2 lata jako native speaker.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 80 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie