Miejsce pracy: ŁÓDŹ, Bełchatów, Kutno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz
CO PROPONUJEMY:
  • za 2 godziny pracy dziennie możemy zaproponować od 1.500 zł do 1.800 zł miesięcznie ( w zależności od miasta)za 4 godziny pracy dziennie możemy zaproponować od 3.000 zł do 3.600 zł miesięcznie ( w zależności od miasta)
  • w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta
  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą
  • stałą liczbę godzin w każdym miesiącu = stałe wynagrodzenie
  • możliwość zaliczenia praktyk na uczelni
  • opiekę metodyczną i bezpłatne ksero

Podobne oferty

dzisiaj

English Teacher

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Żoliborz, obok metra Marymont

Job description: caring for the preschoolers and assisting them in their development preparing and running classes in English preparing and implementing scenarios for special events in accordance with the school year calendar improving the quality of kindergarten...

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Żoliborz

Opis stanowiska : opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego Jeśli : posiadasz certyfikat...

dzisiaj

Nauczyciel przedszkola

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Lokalizacja: śląskie / Przyłubsko

wg programu stażu staż w godz: 9-17, 10-18 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne