Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle
Nauczyciel logopeda
Miejsce pracy: Jasło
Numer: StPr/21/0638
OBOWIĄZKI:

Praca z dzieckiem autystycznym ww zakresie orzeczenia poradni psychologiczno-pedagogicznej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogiczne , specjalizacja: logopedia
Uprawnienia: praca z dzieckiem autystycznym w szkole ogólnodostępnej

Miejsce pracy:

Jasło


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 137,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel języka polskiego – szkoła podstawowa

Firma: PROFI-LINGUA Szkoła Języków Obcych

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Co mamy dla Ciebie na początku? Rozwój i szkolenia – dołączysz do projektu ProudToBeProfi, czyli grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy...

wczoraj

Nauczyciel na kierunku wizażystka

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołobrzeg, Koszalin, Stargard, Szczecin

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Prowadzeniem zajęć z zakresu techniki i metodyki wykonywania ćwiczeń oraz realizacji indywidualnej sesji treningowej z podopiecznymi Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu...

wczoraj

Nauczyciel na kierunku wizażystka

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło, Rzeszów

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Prowadzeniem zajęć z zakresu techniki i metodyki wykonywania ćwiczeń oraz realizacji indywidualnej sesji treningowej z podopiecznymi Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu...