Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/22/1431
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć z przedmiotu w języku angielskim w szkole podstawowej, praca wychowawcza
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Wymagania inne:

posiadane wykształcenie: minimum licencjat z matematyki lub kierunku pokrewnego lub studia podyplomowe z matematyki, bardzo dobra znajomość programów Cambridge Primary i Secondary

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie