Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Koszalin
Numer: StPr/21/2754
OBOWIĄZKI:
nauczanie matematyki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Miejsce pracy:

Koszalin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Lokalizacja: śląskie / Bytom

opieka wychowawczo dydaktyczna w grupie przedszkolnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: Wymagania: dyplom ukończenia edukacji wczesnoszkolnej/przedszkolnej.

wczoraj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Lokalizacja: pomorskie / Malbork

nauczanie j. angielskiego dzieci i młodzieży Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

wczoraj

Nauczyciel

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Lokalizacja: dolnośląskie / Gryfów Śląski

praca z dziećmi Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły