Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Nauczyciel muzyki
Miejsce pracy: Nowogród
Numer: StPr/21/0529
OBOWIĄZKI:

prowadzenie lekcji muzyki, przygotowywanie uczniów do konkursów artystycznych oraz akademii okolicznościowych, kontakt z wychowawcami oraz rodzicami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

roczne doświadczenie na stanowisku nauczyciela, umeijętność gry na instrumencie, przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowogród

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu