Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Nauczyciel przedszkola - z edukacją i rehabilitacją dzieci z autyzmem
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/21/0308
OBOWIĄZKI:
Praca z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Edukacja i rehabilitacja dzieci z autyzmem
Uprawnienia: edukacja i rehabilitacja z autyzmem

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach