Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/22/0708
OBOWIĄZKI:
planowanie i prowadzeniepracy wychowawczej dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem wynikającym z realizacjipodstawy programowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy z dziecimi, umiejętność prowadzenia zajęć i terapi pedagogicznej

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu