Edukacja i nauczanie

Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/22/1441
OBOWIĄZKI:
Rzetelna realizacja zadań związana z powierzonym stanowiskiem. Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom, wspieranie dzieci w ich rozwoju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi
Uprawnienia: kreatywność

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie