Sądecki Urząd Pracy
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/22/0234
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego- opieka nad dziećmi. Realizowanie zadań wychowawczo dydaktycznych i opiekuńczych w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, cele zawarte w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola/planie pracy przedszkola.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy