Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Różan
Numer: StPr/21/0905
OBOWIĄZKI:
nauczanie i prowadzenie zajęc, opieka, wychowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Różan

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Lokalizacja: lubuskie / Słubice

nauka przedmiotu Wymagania konieczne: Zawód: Nauczyciel języka obcego w szkole podstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

wczoraj

Nauczyciel wczesnoszkolny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Lokalizacja: dolnośląskie / Włodowice

nauczanie grup przedszkolnych, dodatkowym atutem z pewnością będzie posiadanie uprawnień do pracy z dziećmi SPE (pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika, uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu) Wymagania...

wczoraj

Nauczyciel / Korepetytor chemii

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Kołobrzeg, Koszalin, Police, Stargard, Szczecin

ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ...