Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Zakrzewo
Numer: StPr/21/0515
OBOWIĄZKI:
realizacja zadań związanych z podstawowymi funkcjami przedszkola dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom w czasie zajęć organizowanych przez przedszkole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, praca w grupie, obsługa podstawowych programów komputerowych, komunikatywność, empatia, kultura osobista, takt pedagogiczny

Miejsce pracy:

Zakrzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie