Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Nauczyciel psycholog
Miejsce pracy: Miodnica
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:

Pełnienie obowiązków nauczyciela psychologa w szkole podstawowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, praca w zespole, umiejętność rozwiązywania konfliktów, prowadzenie mediacji.

Miejsce pracy:

Miodnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

737,25 - 1 011,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu