Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Nauczyciel religii (rzymskokatolickiej)
Miejsce pracy: Nowa Wieś
Numer: StPr/ANSZ/21/0801
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie lekcji religii, wypełnianie obowiązków pracownika pedagogicznego zatrudnionego w publicznej szkole podstawowej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika religijna i katechetyka

Wymagania inne:

Skierowanie z Kurii Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu