Edukacja i nauczanie

Nauczyciel religii

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Nauczyciel religii
Miejsce pracy: Barnówko
Numer: StPr/22/0877
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel religii w szkole podstawowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: teologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Barnówko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 198,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel - wychowawca świetlicy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Lokalizacja: podkarpackie / Rzeszów

- opieka nad uczniami przebywającymi w świetlicy;- pomoc w odrabianiu zadań domowych;- opieka podczas zajęć na przyszkolnym podwórku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wczoraj

Nauczyciel historii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Lokalizacja: lubelskie / Stara Róża

Nauczanie historii w szkole podstawowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Wykształcenie wyzsze kierunkowe, uprawnienia pedagogiczne

wczoraj

Nauczyciel techniki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Barnówko

Nauczyciel techniki w szkole podstawowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technika Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie