Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel religii/katecheta
Miejsce pracy: Lubięcin
Numer: StPr/21/0397
OBOWIĄZKI:

1. Nauka religii/katechezy Przedszkole, Szkoła Podstawowa 2. Praca w zespołach przedmiotowych 3. Przygotowanie dziećmi do I Komunii Świętej i Bierzmowania 4. Praca w zespole katechetycznym - lider. Praca na okres zastępstwa od 01.09.2021- 30.06.2022, 3/4 etatu, 10 godzin w tygodniu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: teologia, specjalizacja: teologia
Uprawnienia: Asertywna Komunikacja
Uprawnienia: doświadczenie w pracy z dziećmi
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel

Wymagania inne:

[Inne] : 1. Zaświadczenie o niekaralności 2. Misja do pracy w Zespole Edukacyjnym w Lubięcinie wydana przez Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego

Miejsce pracy:

Lubięcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

1 638 - 2 248 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli