Ogłoszenie numer: 7043775, z dnia 2022-06-06

Prywatne Przedszkole Salwator Sp zoo, ul.B.Prusa 33, 30-117 Kraków

Niepubliczne Przedszkole Salwator działa w Krakowie piąty rok. Jesteśmy miejscem, w którym praca w dobrej atmosferze jest priorytetem. Dbamy o dzieci i wspieramy ich rozwój poprzez organizację atrakcyjnych zajęć oraz szeregu zajęć dodatkowych. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy lubią pracę z dziećmi, podążają za ich zainteresowaniami i systematycznie się szkolą. Zapraszamy do nas:)

Nauczyciel w przedszkolu

Miejsce pracy: Kraków, Śródmieście, Centrum miasta

Opis stanowiska

Niepubliczne Przedszkole Salwator w Krakowie poszukuje nauczyciela do poprowadzenia grupy od 1 września 2022. Poszukujemy osoby, która kocha pracę z dziećmi i chciałaby dołączyć do zgranego zespołu. Cenimy pracę w przyjaznej atmosferze, wspieramy rozwój i szkolenia. Praca na cały etat  i umowę o pracę. Zapraszamy na spotkanie.

Wymagania

Wyształcenie: nauczyciel wychowania przedszkolnego (  min. licencjat)

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy

Praca na cały etat. Prowadzenie grupy jako wychowawca w wymiarze 30/30 (6 godzin dziennie) przy wsparciu pomocy wychowawcy przydzielonej do tej grupy. Oferujemy możliwość szkoleń . Wynagrodzenie 4800-5000 zl brutto. Wspieramy realizację awansów zawodowych.