Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Nauczyciel wczesnoszkolny
Miejsce pracy: Włodowice
Numer: StPr/21/1692
OBOWIĄZKI:
nauczanie grup przedszkolnych, dodatkowym atutem z pewnością będzie posiadanie uprawnień do pracy z dziećmi SPE (pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika, uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Włodowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku