Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Nauczyciel wspomagający i prowadzący zajęcia rewalidacyjne z uczniami z zespołem aspergera
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/21/0888
OBOWIĄZKI:

praca w zakresie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: oligofrenopedagogika, autyzm oraz zespół Aspergera
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel biologii - szkoła ponadpodstawowa

Firma: PROFI-LINGUA Szkoła Języków Obcych

Lokalizacja: podlaskie /

Co mamy dla Ciebie na początku? Rozwój i szkolenia – dołączysz do projektu ProudToBeProfi, czyli grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy...

dzisiaj

Nauczyciel biologii - szkoła ponadpodstawowa

Firma: PROFI-LINGUA Szkoła Języków Obcych

Lokalizacja: zachodniopomorskie /

Co mamy dla Ciebie na początku? Rozwój i szkolenia – dołączysz do projektu ProudToBeProfi, czyli grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy...

dzisiaj

Nauczyciel biologii - szkoła ponadpodstawowa

Firma: PROFI-LINGUA Szkoła Języków Obcych

Lokalizacja: opolskie /

Co mamy dla Ciebie na początku? Rozwój i szkolenia – dołączysz do projektu ProudToBeProfi, czyli grupy ludzi, którzy najlepiej rozumieją edukację. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Wsparcie metodyczne – na każdym etapie Twojej pracy...