Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Spytkowice
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:

Pomoc w nauczaniu dla ucznia z autyzmem. Umowa o pracę na czas określony. Wymiar czasu pracy 16/20 etatu, godziny pracy do ustalenia. Wynagrodzenie uzależnione od awansu zawodowego. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny 33 879 18 14.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: rewalidacja/ rehabilitacja dzieci z autyzmem
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe licencjat lub magister; kierunek: rewalidacja/ rehabilitacja dzieci z autyzmem, wymagane przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Spytkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 359 - 3 236,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach