Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Radocza
Numer: StPr/21/1354
OBOWIĄZKI:

Praca na stanowisku nauczyciela wspomagającego. Praca w godzinach: 08:00-13:00 do ustalenia. Wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego. Umowa o pracę na czas określony (1 rok szkolny z możliwością przedłużenia). Wymiar etatu: 20/20.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukacja przedszkolna, pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika
Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie: kierunek/specjalność: edukacja wczesnoszkolna, pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika, przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe z zakresu pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera.

Miejsce pracy:

Radocza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach