Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Nauczyciel wspomagający
Miejsce pracy: Przybradz
Numer: StPr/21/1644
OBOWIĄZKI:

Praca z dzieckiem z orzeczonym stopniem niepełnosprawności AUTYZM w tym ZESPÓŁ ASPERGERA. PRACA NA CAŁY ETAT 20H/20H, jednozmianowa, w godz.8-13.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Uprawnienia do prowadzenia zajęć z dzieckiem ze spectrum AUTYZMU w tym ZESPÓŁ ASPERGERA

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne, uprawnienia do prowadzenia zajęć z dzieckiem ze spektrum AUTYZMU, w tym ZESPÓŁ ASPERGERA.

Miejsce pracy:

Przybradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach