Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Miejsce pracy: Lubięcin
Numer: StPr/21/0721
OBOWIĄZKI:

1. Prowadzenie zajęć 2. Praca w zespołach przedmiotowych. Wymiar czasu pracy 0,22 etatu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: nauka o rodzinie
Uprawnienia: Asertywna Komunikacja
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel
Uprawnienia: doświadczenie w pracy z dziećmi

Wymagania inne:

Kurs kwalifikacyjny do prowadzenia WDŻ i podyplomowe studnia o kierunku WDŻ lub wykształcenie wyższe o kierunku nauka o rodzinie.Min. 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zaświadczenie o niekaralności.

Miejsce pracy:

Lubięcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

648,78 - 890,12 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli