Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Nauczyciel wychowania fizycznego
Miejsce pracy: Słubice
Numer: StPr/21/0205
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć wychowania fizycznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika/pedagogika specjalna/w-f
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Słubice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel Przedszkola

Firma: Norlandia Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Nieporęt

Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne chęć rozwoju zawodowego

dzisiaj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym czynności pielęgnacyjne współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich...

dzisiaj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Firma: Academy International sp z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa - Wilanów

Opis stanowiska: opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego współuczestniczenie w...