Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Złocieniec
Numer: StPr/21/0461
OBOWIĄZKI:
Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: Wychowanie przedszkolne

Miejsce pracy:

Złocieniec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 818 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Podobne oferty

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: podlaskie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: podkarpackie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...

dzisiaj

Nauczyciel języka angielskiego

Firma: AllRight

Lokalizacja: pomorskie /

A passion for working with children, and a willingness to learn new skills At least a C1 in English Availability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to Friday, and 11:00 to 21:00 on weekends) A...