Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Nauczyciel wychowania przedszkolnego/wychowawca
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/22/0659
OBOWIĄZKI:
w zawodzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

STUDIA I STOPNIA/ II STOPNIA LUB JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU PRDAGOGIKA W SPECJALNOŚĆI PRZYGOTOWANIE DO PRACY Z DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM LUB WCZESNOSZKOLNYM.-ZAKŁAD KSZTAŁCENIA NAUCZYCIELI W SPECJALNOŚĆI PRZYGOTOWANIE DO PRACY Z DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM LUB WCZESNOSZKOLNYM.

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich