Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Nauczyciel
Miejsce pracy: Padniewo
Numer: StPr/21/0627
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie dzieci do nauki w szkole. Przygotowanie zajęć oraz organizacja różnego rodzaju zabaw. Odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w przedszkolu i poza terenem w czasie wycieczek, spacerów itp. Wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań, planowanie i prowadzenie pracy wychowaczo-dydaktycznej zgodnie z obowiązującymi programami, ponoszenie odpowiedzialności za jej jakość. Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, działaności opiekuńczej i wychowawczej. Współdziałanie z rodzicami w sprawach wychowania i nauczania dzieci z uwzględnieniem prawa rodziców do znajomości zadań wynikających w szczególności z programu wychowania przedszkolnego realizowanego w danym oddziale i uzyskiwania informacji dotyczących dziecka, jego zachowania i rozwoju. Czynny udział w pracach rady pedagogicznej, realizacja jej postanowień i uchwał.Rzetelne i terminowe realizowanie zaleceń dyrektora. Przestrzeganie dyscypliny pracy zgodnie z regulaminem pracy, przepisami bhp i p.poż. Realizacja wszystkich innych zadań zleconych przez dyrektora przedszkola, wynikających z bieżącej działalności placówki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, punktualność

Miejsce pracy:

Padniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 445 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie