Edukacja i nauczanie

Nauczyciel

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Nauczyciel
Miejsce pracy: Jędrzejów
Numer: StPr/22/0290
OBOWIĄZKI:

sprawowanie opieki nad dziećmi i ich nauką w wieku przedszkolnym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych skierowana do osób bezrobotnych zarejetrpwanych w PUP Pińczów.

Miejsce pracy:

Jędrzejów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel- terapeuta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Gryfice

Prowadzenie grupowej i indywidualnej terapii pedagogiczno-wychowawczo-usprawniającej z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością sprężoną Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej i opiekę zgodnie z przepisami prawa oświatowego, nauka języka angielskiego prowadzona z dziećmi 3 - 6 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie wyższe magisterskie...

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Koszalin

prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 3-6 lat, stymulacja rozwoju dziecka zgodnie z jego możliwościami i potrzebami, prowadzenie obowiązującej dokumentacji, przestrzeganie przepisów i zasad BHP i ppoż. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...