Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Nauczyciel
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/21/0872
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć i opieka nad dziećmi w wieku 4-5 lat Jedna zmiana 7-15 pn-pt Oferta pracy z kandydatem wskazanym przez pracodawcę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe przygotowanie przedszkolne i wczesnoszkolne.

Miejsce pracy:

Elbląg


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Norlandia Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa Wola

Oczekujemy: wykształcenia kierunkowego (lub ostatniego semestru studiów) - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna doświadczenia w pracy z dziećmi ciepła i empatii w kontaktach z dziećmi zorganizowania

wczoraj

Nauczyciel historii/WOS

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Bełchatów, Łódź, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

wczoraj

Nauczyciel historii/WOS

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...