Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Nauczyciel
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/21/0819
OBOWIĄZKI:

nauka i opieka nad dziećmi w wieku 2 - 6 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Braniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Podobne oferty

wczoraj

Nauczyciel języka migowego

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie / Bełchatów, Łódź, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

wczoraj

Nauczyciel języka migowego

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Legnica, Lubin, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...

wczoraj

Nauczyciel języka migowego

Firma: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Lokalizacja: podkarpackie / Jasło, Rzeszów

JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i słuchacze byli przygotowani do pracy w wybranych zawodach, a później jak najlepiej funkcjonowali na...